WV02 - Wow! Clear Ultra Slow Drying Ink Pad

Artikelnummer: WV02
Artikel 88 van 268
€ 8,60 (inclusief btw)
Voorraad 2 stuks
Overzicht

WOW! Clear Ultra Slow Drying Ink Pad – ideaal voor embossingtechnieken

De WOW! WV02 Ultra Slow Drying Ink Pad is een transparant inktkussen met een extra lange droogtijd, speciaal ontworpen voor gebruik met embossingpoeder. Dankzij de slow-drying formule heb je ruim de tijd om je ontwerp te stempelen, embossingpoeder aan te brengen en te verhitten zonder haast.

Deze inkt is kleefkrachtig en transparant, waardoor het reliëf van je stempelafdruk prachtig naar voren komt zodra je het afwerkt met embossingpoeder.


Veelgestelde vragen over WOW! Ultra Slow Drying Ink

Is deze inkt echt transparant?
Ja, deze inkt is volledig kleurloos en daardoor ideaal als basis voor gekleurde embossingpoeders of voor een ton-sur-ton effect met clear embossing op gekleurd papier.

Waarom is “slow drying” belangrijk?
De extra lange droogtijd geeft je meer tijd om te werken. Je kunt rustig je stempel afdrukken, het embossingpoeder strooien en eventuele correcties doen voordat je gaat verhitten. Ideaal bij gedetailleerde of grotere ontwerpen.

Kan ik deze inkt ook gebruiken zonder embossingpoeder?
Dat kan, maar hij is speciaal ontwikkeld voor embossing. Zonder poeder blijft de afdruk plakkerig en nauwelijks zichtbaar. Voor normale stempelafdrukken gebruik je beter een gewone dye- of pigmentinkt.

Is het kussen navulbaar?
Ja, WOW! biedt een refill flesje voor deze inkt aan, zodat je je inktkussen kunt bijvullen en langer gebruikt.

Is deze inkt geschikt voor gedetailleerde stempels?
Zeker! De inkt heeft een mooie, gelijkmatige afdruk en pakt fijne details goed op. Combineer met een anti-static powder tool voor een extra strak resultaat.

Specificatie Omschrijving
Barcode 5060210523831
© 2008 - 2025 Create4fun | sitemap | rss | webwinkel beginnen - powered by Mijnwebwinkel

Menu